Menu:

Najnowsze wpisy premium

 • Reklama mSavera

  mSaver już od dłuższego czasu podbija serca klientów mbank dzięki oprocnetowaniu 9%.

 • Gdańsk miastem aktywnego wypoczynku

  Gdańsk to duża metropolia, w któej żyje i pracuje mnóstwo ludzi. To ponadto, raj dla turystów, szczególne miejsce w którym można wypocząć.

 • Sopot - miasto turystów

  Sopot - miasto zabytkowe, noclegowe. Wszystko dla turystów, mnóstwo atrakcji i apartamenty Sopot

 • Redmine - czyli jak zarządzać?

  Powodzenie danego projektu zależy od wielu czynników, których iloczynem jest sukces. Dowiedz się więcej na ten temat!

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Premium Sudoku

Wszystkich wielbicieli Sudoku oraz użytkowników serwisu Sudoku do druku zapraszamy do pobrania specjalnego, oszczędnego wydania "120 Sudoku do druku".

To specjalne, 20 stronnicowe wydanie naszej gazetki jest gratką dla osób, które chcą szybko, tanio i bez wychodzenia z domu otrzymać solidną rozrywkę intelektualną w postaci diagramów sudoku.

W "Premium sudoku" znajdziesz 120 diagramy Sudoku na różnych poziomach trudności - od najłatwiejszych do najtrudniejszych. Nie znajdziesz tam żadnej reklamy, a Twoja drukarka wydrukuje tylko i wyłącznie diagramy sudoku. Żadnych reklam, żadnych okładek. Czarno na białym - same sudoku do wydrukowania!

Aby pobrać to wydanie wyślij SMS o treści kodasudoku na numer: 72880. Otrzymany w zwrotnym SMSie kod wpisz w odpowiednie pole w poniższym formularzu:

SMS o treści kodasudoku na numer 72880
Kod: (otrzymany w SMSie zwrotnym)
Email: (wpisz, jeżeli chcesz mieć w przyszłości możliwość pobrania pliku z innego komputera lub chcesz zapisać się na newsletter)
Chcę również zapisać się na bezpłatny newsletter Sudoku do druku.
(rozmiar pliku: 301 KB)

Koszt SMSa to jedyne 2 zł + VAT, a cały dochód ze sprzedaży "Premium Sudoku" przeznaczony jest na rozwój serwisu "Sudoku do druku"

Płatności SMSowe obsługuje www.CashBill.pl
© 2006 by e-biznes