Menu:

Najnowsze wpisy premium

 • Reklama mSavera

  mSaver już od dłuższego czasu podbija serca klientów mbank dzięki oprocnetowaniu 9%.

 • Gdańsk miastem aktywnego wypoczynku

  Gdańsk to duża metropolia, w któej żyje i pracuje mnóstwo ludzi. To ponadto, raj dla turystów, szczególne miejsce w którym można wypocząć.

 • Sopot - miasto turystów

  Sopot - miasto zabytkowe, noclegowe. Wszystko dla turystów, mnóstwo atrakcji i apartamenty Sopot

 • Redmine - czyli jak zarządzać?

  Powodzenie danego projektu zależy od wielu czynników, których iloczynem jest sukces. Dowiedz się więcej na ten temat!

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Reklama mSavera

Jakiś czas temu na ekranach telewizorów po raz pierwszy pojawiła się reklama, gdzie oferuje się obywatelom założenie darmowego eKONTA i możliwość oszczędzania pieniędzy w programie oszczędnościowym mSAVER.

Warto zauważyć, że w reklamie udział bierze między innymi znany polski aktor. Na pewno jego postać jest powszechnie rozpoznawalna i zachęcenie go do współpracy nie było w tym przypadku trudne.

Reklama jest niebywale oryginalna i charakteryzuje się niebanalnymi rozwiązaniami. Obserwujący ludzie nie są skazani na nudę, gdyż sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie i wszystko przedstawione jest w atrakcyjnej formie.

Program oszczędnościowy msaver ma sporo zalet, gdyż odkładanie pieniędzy na 9% z całą pewnością jest czymś wyjątkowym i naprawdę rzadko zdarza się, by inne banki proponowały swoim klientom równie korzystną ofertę. Władze mBanku się na to zdecydowały i w tym miejscu wypada je pochwalić oraz wyrazić najwyższe słowa uznania. Taka wysokość oprocentowania daje poczucie stabilności i pewności, że oszczędzane pieniądze będą się powiększać i po pewnym czasie kapitał znacząco wzrośnie. W reklamie pojawia się ciekawa muzyka, która nadaje projektowi jeszcze bardziej wyrazisty charakter.

Wszystko jest odpowiednio stonowane, aby ludzie mogli skoncentrować się na tym, co proponuje główna postać w reklamie. Do tego dochodzi solidna grafika, a jak wiadomo jest to absolutna podstawa, jeśli chodzi o dobrze wykonaną i zrealizowana reklamę.

Program oszczędnościowy mSAVER to praktycznie same korzyści i pod tym konkretnym stwierdzeniem mogłoby się zapewne podpisać mnóstwo osób, które miały już przyjemność się z tym bezpośrednio zetknąć. Ich doświadczenia są jak najbardziej pozytywne i na pewno wskutek tego kolejni ludzie powinni spróbować oszczędzać w programie mSAVER.

Omawiana tutaj reklama jest dodatkową zachętą, by otworzyć darmowe eKONTO i w końcu zaoszczędzić dużo pieniędzy dzięki programowi mSAVER. Wystarczy tylko podjąć ostateczną decyzję o rozpoczęciu współpracy i na pewno nikt tego nie pożałuje.

+ Dodaj wpis
© 2006 by e-biznes